ładuję ...
Odpręż się.
Ciesz się prostotą dostępu do informacji...

17J/ZEUS

wirtualna adopcja:

Zaadoptowany wirtualnie przez Sarę-Znajdź szybko dobry dom i odpowiedzialnych ludzi , którzy pokochają Cię całym swoim serduszkiem❣️❣️Trzymam kciuki że wszystkich sił❤️🤞Powodzenia skarbie❣️

dane:

płeć: pies
wiek: 7 lat
rasa: mix amstaffa
wielkość: duży
status: oczekuje na adopcję
data przyjęcia:
sterylizacja: Tak
odrobaczanie: Tak
szczepienie: Tak
czipowanie: Tak

preferencje:

Aktualizacja -piesek wrócił z adopcji. Właściciele nie poradzili sobie z jego temperamentem i niechęcią do innych psów. Ten przepiękny pies nie miał dotychczas szczęścia. Prawie 4 lata czekał w schronisku, aż jego właścicielka zrzeknie się praw do niego i będziemy mogli podjąć działania mające na celu znalezienie mu nowego domu. Kiedy ten długo wyczekiwany moment nastąpił zainteresowanie odwiedzających schronisko jego adopcją prawie całkowicie zaniknęło. To bardzo przykre ponieważ w jego przypadku możemy jasno stwierdzić, że ten pies rozpaczliwie potrzebuje domu. Szukamy dla niego rodziny odpowiedzialnej, znającej specyfikę rasy. Osób, które będą gotowe przyjść na kilka wizyt do schroniska by móc poznać go lepiej.

opis:

Jest silnym i masywnym psem. Z uwagi na to ważne by jego nowy właściciel był w stanie poradzić sobie z nim fizycznie np. na spacerach. W kontakcie z innymi psami nasz podopieczny zachowuje się różnie, jedne psy lubi, innych po prostu nie. Zdecydowanie woli spędzać czas z suczkami:) Czy tak długi pobyt w schronisku odcisnął na nim swoje piętno? Trudno powiedzieć...To bardzo dzielny pies a dzięki staraniom opiekunki w schronisku otrzymuje dużo miłości. Chcemy jednak by był już szczęśliwy na co dzień i miał rodzinę na jaką zasługuje.

Tworzenie stron WWW smartworx.pl