ładuję ...

Zwierzaki...

Dane:

płeć: kotka
wiek: 3 lata
rasa: wielorasowa
wielkość: średnia
status: oczekuje na adopcję
data przyjęcia: 11.2020
sterylizacja: Tak
odrobaczanie: Tak
szczepienie: Tak
czipowanie: Nie

Preferencje:

Lidka to piękna kotka z charakterem, ma około 3 lat i jest niezwykłej urody. Dla podkreślenia swojej indywidualności nosi biały krawacik. Lidka oczywiście utrzymuje czystość. Jest zgodna z innymi kotami ale jak to wśród drapieżników różnie to bywa. Lidka przebywa obecnie w domu tymczasowym z trzema psami i dwoma kotami i dobrze się zgrywa z całą ekipą. Lidka jest jednak indywidualistką z mocnym charakterem. Kicia jest przygotowana do adopcji, wysterylizowana. Kontakt w sprawie adopcji-536032629.

27/Tuptuś

zobacz...
zaadoptowany wirtualnie: Zaadoptowany wirtualnie przez Ewę

Dane:

płeć: kocur
wiek: 4 lata
rasa: wielorasowy
wielkość: duży
status: oczekuje na adopcję
data przyjęcia: 02.2020
sterylizacja: Tak
odrobaczanie: Tak
szczepienie: Nie
czipowanie: Nie

Preferencje:

Kocurek wróci z adopcji, nie odnalazł się w domu gdzie były dzieci. Szukamy dla niego spokojnej rodziny gdzie łatwiej będzie mu się otworzyć i poczuć bezpiecznie. Jest on wielkim pieszczochem i uwielbia towarzystwo człowieka ale musi poczuć, że nic mu nie zagraża. Nie znamy jego przeszłości ale trafił do nas w ciężkim stanie dlatego możemy wnioskować, że spotkałoo go wiele złych rzeczy. Szukamy dla niego osoby, która da mu szansę tak by nie musiał spędzać życia w schroniskowej klatce.

6/Kiciuś

zobacz...
zaadoptowany wirtualnie: Zaadoptowany wirtualnie przez Barbarę

Dane:

płeć: kot
wiek: 8 lat
rasa: wielorasowy
wielkość: duży
status: oczekuje na adopcje
data przyjęcia: 03.2018
sterylizacja: Tak
odrobaczanie: Tak
szczepienie: Nie
czipowanie: Nie

Preferencje:

Starszy kocurek o którym wiemy, że nie miał łatwego życia. Mieszkał w budce pod blokami, musiał radzić sobie z trudnymi warunkami atmosferycznymi. Kiedy do nas trafił jego stan zdrowia nie był najlepszy ale ten czas już minął i kocurek czuje się już bardzo dobrze. Jest kotem, który garnie się do ludzi, jego początkowa nieufność mija szybko. Nie ma wygórowanych potrzeb. Wystarczy mu odrobina uwagi ze strony człowieka i dobre, spokojne miejsce do życia.

Tworzenie stron WWW smartworx.pl