ładuję ...

7G/Lucek

wirtualna adopcja:

Zaadoptowany wirtualnie przez Klasę 2 Szkoły Podstawowej nr 1 w Szklarskiej Porębie-Mamy nadzieję. że znajdziesz swoją rodzinę. ❤🐶

dane:

płeć: pies
wiek: 12 lat
rasa: kundelek
wielkość: mały
status: oczekuje na adopcję
data przyjęcia: 29.10.2021
sterylizacja: Nie
odrobaczanie: Tak
szczepienie: Tak
czipowanie: Tak

preferencje:

Starszy, schorowany piesek, który trafił do nas z gminy Stara Kamienica. Widać, że jego życie nie było łatwe, maleńkie ciałko ma ślady wielu ran do tego jego zachowanie i lęki pokazują, że był najprawdopodobniej bity. Piesek w schronisku dochodzi do siebie, ma apetyt i czuje się coraz lepiej. Dom dla niego to nasze wielkie marzenie lecz zdajemy sobie sprawę jak trudno będzie znaleźć zdecydowaną osobę, która podejmie się opieki nad takim staruszkiem.

opis:

Lucek bo tak go nazwaliśmy akceptuje inne psy, można wręcz powiedzieć, że uwielbia ich towarzystwo. To bardzo delikatny, nieduży piesek, który nie potrzebuje wiele do szczęścia jeśli chodzi o rzeczy materialne. Jednak osoba, która zdecydowałaby się mu pomóc i zabrać do domu musi mieć świadomość pracy, którą trzeba włożyć by mógł on godnie żyć. Lucek stara się kontrolować swoje potrzeby fizjologiczne czasami jednak zdarzają mu się "wpadki". Piesek potrzebuje także dobrej jakości jedzenia i suplementacji.